Realizujemy program polityki zdrowotnej w zakresie szczepień przeciwko meningokokom serogrupy B dla dzieci do lat 3 z województwa mazowieckiego.

Centrum Medyczne IPS

Witaj w Strefie Pacjenta!

To miejsce stworzone specjalnie dla Ciebie, gdzie możesz łatwo znaleźć potrzebne dokumenty i druki dotyczące Twoich świadczeń i programów medycznych. Tutaj masz dostęp do wniosków i informacji, które pomogą Ci w związku z Twoim leczeniem i opieką zdrowotną. Dzięki temu otrzymujesz pełen dostęp do informacji i możesz łatwo korzystać z naszych programów profilaktycznych.

Pamiętaj, że Strefa Pacjenta jest dla Ciebie – jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc. Jeśli masz jakiekolwiek pytania, nie wahaj się skontaktować z naszym zespołem. Jesteśmy gotowi służyć Ci profesjonalną pomocą i odpowiedziami na Twoje potrzeby.

Ogłoszenie

Szanowni Państwo,

Oddział Centrum Medyczne IPS Poradnie Specjalistyczne przy ul. Borzymowskiej 30 w Warszawie zakończyło swoją działalność. Osoby, które chciałyby uzyskać kopie swojej dokumentacji medycznej proszone są o kontakt telefoniczny pod numer 506 655 621 lub mailowy na adres: psychiatria@ips.pl. Ksero dokumentacji będzie można odebrać w w drugiej lokalizacji Centrum Medycznego IPS przy ul. Korzona 111.

Dyrekcja Centrum Medycznego IPS