Realizujemy program polityki zdrowotnej w zakresie szczepień przeciwko meningokokom serogrupy B dla dzieci do lat 3 z województwa mazowieckiego.

Centrum Medyczne IPS

Cennik usług płatnych

Obowiązuje od dnia 09.01.2023 r.

Opłata za konsultację z naszym specjalistą jest wymagana przed rozpoczęciem wizyty. W przypadku, gdy pacjent zdecyduje się na odwołanie wizyty mniej niż dobę przed umówionym terminem lub w ogóle nie pojawi się na konsultacji, obowiązuje pełna opłata za wizytę.

Akceptujemy płatności kartą.

Porada psychiatryczna pierwsza – telefonicznie lub online (skype, zoom)45 min450 zł
Porada psychiatryczna kolejna – telefonicznie lub online (skype, zoom)30 min350 zł
Psychoterapia – telefonicznie lub online (skype, zoom)50 min350 zł
Terapia par – telefonicznie lub online (skype, zoom)30 min350 zł
Wypisanie recepty przez lekarza psychiatrę (e-Recepta)1 szt.110 zł
Porada psychiatryczna pierwsza w języku angielskim lub niemieckim45 min500 zł
Porada psychiatryczna kolejna w języku angielskim lub niemieckim30 min350 zł
Psychoterapia w języku angielskim lub niemieckim50 min500 zł
Wydanie opinii, zaświadczenia1 szt.350 zł
  • W Centrum Medycznym IPS Prof. Bohdan Wasilewski realizuje wszystkie wizyty w formie teleporad (świadczenia komercyjne) – telefonicznie, on-line (skype lub zoom).
  • W Centrum Medycznym IPS e-receptę bez telewizyty u lekarza można otrzymać tylko w wyjątkowej sytuacji, ponieważ każdy pacjent powinien zgodnie z zaleceniami odbywać telewizyty kontrolne u swojego lekarza.
  • W wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość otrzymania e-recepty bez telewizyty, jeżeli są spełnione poniższe warunki:
      • Pacjent odbył co najmniej 2 telewizyty u lekarza. E-recepta nie jest dostępna dla jednorazowych pacjentów Centrum Medycznego IPS
      • Od ostatniej telewizyty nie minęło więcej niż 3 miesiące – jeżeli czas od ostatniej telewizyty u lekarza jest dłuższy, wtedy należy umówić się na kolejną telewizytę. • Pacjent otrzymał ostatnio e-receptę bez wizyty (tj. jeśli pacjent ostatnio już dostał e-receptę bez telewizyty, to nie ma możliwości otrzymania kolejnej e-recepty bez telewizyty u lekarza).

Ważne: O wystawieniu e-recepty zawsze decyduje lekarz. Złożenie prośby o e-receptę nie oznacza, że pacjent na pewno ją otrzyma. Zawsze jest to decyzja lekarza, który może ocenić, że konieczna jest wizyta kontrolna w celu oceny stanu pacjenta.

Kserokopia dokumentu dokumentacji medycznej 1 strona 0,30 zł
Przesłanie dokumentacji medycznej 10 zł
Wizyta (Lek med. Anna Szmydki-Baran) 30 minut 200 zł