Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Agnieszka Łabędzka–Skutnik
08:00 - 13:00

Agnieszka Łabędzka–Skutnik
Wizyty Domowe
12:00 - 13:00
Agnieszka Łabędzka–Skutnikzgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00

Agnieszka Cwalina
09:00 - 14:30
Dzieci chore

Agnieszka Cwalina
Wizyty Domowe
13:30 - 14:30
Dzieci chore
Agnieszka CwalinaZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00.

Anna Pańkowska
09:00 - 16:00
Anna Pańkowska
08:00 - 13:45

Anna Pańkowska
Wizyty Domowe
12:45 - 13:45
Anna PańkowskaZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godziny 10:00

Wanda Ognik
08:30 - 12:30
Dzieci chore

Wanda Ognik
Wizyty Domowe
11:30 - 12:30
Dzieci chore
Wanda OgnikZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00.

Agnieszka Łabędzka–Skutnik
11:00 - 18:00

Agnieszka Cwalina
13:00 - 15:00
Dzieci zdrowe

Agnieszka Cwalina
15:00 - 18:00
Szczepienia
Agnieszka Cwalinazapisy na szczepienia odbywają się w godzinach szczepień

Teresa Szymańska
15:30 - 18:30

Helena Gutowicz-Pietrzyk
17:00 - 18:00

Anna Arwar
17:30 - 18:30
Agnieszka Łabędzka–Skutnik
08:00 - 14:00

Agnieszka Łabędzka–Skutnik
Wizyty Domowe
13:00 - 14:00
Agnieszka Łabędzka–SkutnikZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00

Agnieszka Cwalina
09:00 - 13:00
Dzieci chore

Agnieszka Cwalina
Wizyty Domowe.
12:00 - 13:00
Dzieci chore
Agnieszka CwalinaZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00.

Anna Pańkowska
13:00 - 18:30

Wanda Ognik
14:00 - 15:00
Dzieci zdrowe

Wanda Ognik
15:00 - 18:00
Szczepienia
Wanda Ognikzapisy na szczepienia odbywają się w godzinach szczepień

Paweł Ratajczak
16:00 - 19:00

Anna Jamroz
17:00 - 18:00
Anna Pańkowska
08:00 - 13:45

Anna Pańkowska
Wizyty Domowe
12:45 - 13:45

Agnieszka Łabędzka–Skutnik
09:00 - 15:30

Agnieszka Cwalina
11:00 - 12:00
Dzieci zdrowe

Agnieszka Cwalina
12:15 - 16:30
Dzieci chore

Agnieszka Cwalina
Wizyty Domowe.
15:30 - 16:30
Dzieci chore
Agnieszka CwalinaZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00.

Danuta Kubicka-Kraterska
14:00 - 15:00

Paweł Przesmycki
15:00 - 19:00

lek. med. Jolanta Stanisławska-Nielepk
16:00 - 18:00
Agnieszka Łabędzka–Skutnik
**
08:00 - 14:00
Agnieszka Łabędzka–SkutnikZamiana co dwa tygodnie.

Agnieszka Łabędzka–Skutnik
**
10:00 - 16:00
Agnieszka Łabędzka–SkutnikZamiana co dwa tygodnie.

Anna Pańkowska
**
08:00 - 14:00
Anna PańkowskaZmiana co dwa tygodnie.

Anna Pańkowska
**
10:00 - 16:00
Anna PańkowskaZmiana co dwa tygodnie.

Wanda Ognik
Wizyty Domowe.
13:00 - 14:00
Dzieci chore
Wanda OgnikZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00.

Wanda Ognik
13:00 - 17:00
Dzieci chore

Danuta Kubicka-Kraterska
15:00 - 16:00

Paweł Przesmycki
16:00 - 19:00
Paweł Ratajczak
16:00 - 19:00

Poniedziałek

  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    08:00 - 13:00
  • Agnieszka Cwalina
    09:00 - 14:30
  • Anna Pańkowska
    09:00 - 16:00
  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    12:00 - 13:00
  • Agnieszka Cwalina
    13:30 - 14:30
  • Paweł Ratajczak
    16:00 - 19:00

Wtorek

  • Anna Pańkowska
    08:00 - 13:45
  • Wanda Ognik
    08:30 - 12:30
  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    11:00 - 18:00
  • Wanda Ognik
    11:30 - 12:30
  • Anna Pańkowska
    12:45 - 13:45
  • Agnieszka Cwalina
    13:00 - 15:00
  • Agnieszka Cwalina
    15:00 - 18:00
  • Teresa Szymańska
    15:30 - 18:30
  • Helena Gutowicz-Pietrzyk
    17:00 - 18:00
  • Anna Arwar
    17:30 - 18:30

Środa

  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    08:00 - 14:00
  • Agnieszka Cwalina
    09:00 - 13:00
  • Agnieszka Cwalina
    12:00 - 13:00
  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    13:00 - 14:00
  • Anna Pańkowska
    13:00 - 18:30
  • Wanda Ognik
    14:00 - 15:00
  • Wanda Ognik
    15:00 - 18:00
  • Paweł Ratajczak
    16:00 - 19:00
  • Anna Jamroz
    17:00 - 18:00

Czwartek

  • Anna Pańkowska
    08:00 - 13:45
  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    09:00 - 15:30
  • Agnieszka Cwalina
    11:00 - 12:00
  • Agnieszka Cwalina
    12:15 - 16:30
  • Anna Pańkowska
    12:45 - 13:45
  • Danuta Kubicka-Kraterska
    14:00 - 15:00
  • Paweł Przesmycki
    15:00 - 19:00
  • Agnieszka Cwalina
    15:30 - 16:30
  • lek. med. Jolanta Stanisławska-Nielepk
    16:00 - 18:00

Piątek

  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    08:00 - 14:00
  • Anna Pańkowska
    08:00 - 14:00
  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    10:00 - 16:00
  • Anna Pańkowska
    10:00 - 16:00
  • Wanda Ognik
    13:00 - 14:00
  • Wanda Ognik
    13:00 - 17:00
  • Danuta Kubicka-Kraterska
    15:00 - 16:00
  • Paweł Przesmycki
    16:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Helena Gutowicz-Pietrzyk
17:00 - 18:00

Wtorek

  • Helena Gutowicz-Pietrzyk
    17:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
lek. med. Jolanta Stanisławska-Nielepk
16:00 - 18:00

Czwartek

  • lek. med. Jolanta Stanisławska-Nielepk
    16:00 - 18:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Danuta Kubicka-Kraterska
14:00 - 15:00
Danuta Kubicka-Kraterska
15:00 - 16:00

Czwartek

  • Danuta Kubicka-Kraterska
    14:00 - 15:00

Piątek

  • Danuta Kubicka-Kraterska
    15:00 - 16:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Agnieszka Łabędzka–Skutnik
08:00 - 13:00

Agnieszka Łabędzka–Skutnik
Wizyty Domowe
12:00 - 13:00
Agnieszka Łabędzka–Skutnikzgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00

Anna Pańkowska
09:00 - 16:00
Anna Pańkowska
08:00 - 13:45

Anna Pańkowska
Wizyty Domowe
12:45 - 13:45
Anna PańkowskaZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godziny 10:00

Agnieszka Łabędzka–Skutnik
11:00 - 18:00

Teresa Szymańska
15:30 - 18:30
Agnieszka Łabędzka–Skutnik
08:00 - 14:00

Agnieszka Łabędzka–Skutnik
Wizyty Domowe
13:00 - 14:00
Agnieszka Łabędzka–SkutnikZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00

Anna Pańkowska
13:00 - 18:30

Paweł Ratajczak
16:00 - 19:00
Anna Pańkowska
08:00 - 13:45

Anna Pańkowska
Wizyty Domowe
12:45 - 13:45

Agnieszka Łabędzka–Skutnik
09:00 - 15:30

Paweł Przesmycki
15:00 - 19:00
Agnieszka Łabędzka–Skutnik
**
08:00 - 14:00
Agnieszka Łabędzka–SkutnikZamiana co dwa tygodnie.

Agnieszka Łabędzka–Skutnik
**
10:00 - 16:00
Agnieszka Łabędzka–SkutnikZamiana co dwa tygodnie.

Anna Pańkowska
**
08:00 - 14:00
Anna PańkowskaZmiana co dwa tygodnie.

Anna Pańkowska
**
10:00 - 16:00
Anna PańkowskaZmiana co dwa tygodnie.
Paweł Ratajczak
16:00 - 19:00
Paweł Przesmycki
16:00 - 19:00

Poniedziałek

  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    08:00 - 13:00
  • Anna Pańkowska
    09:00 - 16:00
  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    12:00 - 13:00
  • Paweł Ratajczak
    16:00 - 19:00

Wtorek

  • Anna Pańkowska
    08:00 - 13:45
  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    11:00 - 18:00
  • Anna Pańkowska
    12:45 - 13:45
  • Teresa Szymańska
    15:30 - 18:30

Środa

  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    08:00 - 14:00
  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    13:00 - 14:00
  • Anna Pańkowska
    13:00 - 18:30
  • Paweł Ratajczak
    16:00 - 19:00

Czwartek

  • Anna Pańkowska
    08:00 - 13:45
  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    09:00 - 15:30
  • Anna Pańkowska
    12:45 - 13:45
  • Paweł Przesmycki
    15:00 - 19:00

Piątek

  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    08:00 - 14:00
  • Anna Pańkowska
    08:00 - 14:00
  • Agnieszka Łabędzka–Skutnik
    10:00 - 16:00
  • Anna Pańkowska
    10:00 - 16:00
  • Paweł Przesmycki
    16:00 - 19:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Anna Arwar
17:30 - 18:30

Wtorek

  • Anna Arwar
    17:30 - 18:30
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Wanda Ognik
08:30 - 12:30
Dzieci chore

Wanda Ognik
Wizyty Domowe
11:30 - 12:30
Dzieci chore
Wanda OgnikZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00.
Agnieszka Cwalina
09:00 - 14:30
Dzieci chore

Agnieszka Cwalina
Wizyty Domowe
13:30 - 14:30
Dzieci chore
Agnieszka CwalinaZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00.
Agnieszka Cwalina
09:00 - 13:00
Dzieci chore

Agnieszka Cwalina
Wizyty Domowe.
12:00 - 13:00
Dzieci chore
Agnieszka CwalinaZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00.
Agnieszka Cwalina
11:00 - 12:00
Dzieci zdrowe
Agnieszka Cwalina
12:15 - 16:30
Dzieci chore

Agnieszka Cwalina
Wizyty Domowe.
15:30 - 16:30
Dzieci chore
Agnieszka CwalinaZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00.
Agnieszka Cwalina
13:00 - 15:00
Dzieci zdrowe
Wanda Ognik
Wizyty Domowe.
13:00 - 14:00
Dzieci chore
Wanda OgnikZgłoszenia przyjmowane są w danym dniu do godz. 10:00.

Wanda Ognik
13:00 - 17:00
Dzieci chore
Wanda Ognik
14:00 - 15:00
Dzieci zdrowe
Agnieszka Cwalina
15:00 - 18:00
Szczepienia
Agnieszka Cwalinazapisy na szczepienia odbywają się w godzinach szczepień
Wanda Ognik
15:00 - 18:00
Szczepienia
Wanda Ognikzapisy na szczepienia odbywają się w godzinach szczepień

Poniedziałek

  • Agnieszka Cwalina
    09:00 - 14:30
  • Agnieszka Cwalina
    13:30 - 14:30

Wtorek

  • Wanda Ognik
    08:30 - 12:30
  • Wanda Ognik
    11:30 - 12:30
  • Agnieszka Cwalina
    13:00 - 15:00
  • Agnieszka Cwalina
    15:00 - 18:00

Środa

  • Agnieszka Cwalina
    09:00 - 13:00
  • Agnieszka Cwalina
    12:00 - 13:00
  • Wanda Ognik
    14:00 - 15:00
  • Wanda Ognik
    15:00 - 18:00

Czwartek

  • Agnieszka Cwalina
    11:00 - 12:00
  • Agnieszka Cwalina
    12:15 - 16:30
  • Agnieszka Cwalina
    15:30 - 16:30

Piątek

  • Wanda Ognik
    13:00 - 14:00
  • Wanda Ognik
    13:00 - 17:00
Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
Anna Jamroz
17:00 - 18:00

Środa

  • Anna Jamroz
    17:00 - 18:00